سوالات متداول

در اینجا به تعدادی از پرسش‌های متداول پاسخ داده ایم.

آیا امکان سفارش سررسید با جلد اختصاصی وجود دارد؟

به طور کلی سفارش گیری شرکت سررسید آزاده بر اساس کاتالوگ سالانه انجام می شود اما در برخی از مواقع در صورتی که تیراژ درخواستی مشتریان بالا باشد این امکان فراهم می شود . پیشنهاد میکنیم برای راهنمایی بیشتر با مشاوران فروش تماس برقرار کنید .

طراحی اختصاصی یا شخصی سازی سفارش چیست؟

اختصاصی سازی سفارش شامل کلیه ی مواردی است که محصول شما را از لحاظ طراحی متمایز از سایر محصولات مشابه می کند . تنوع این موارد کاملا بستگی به آیتم انتخابی شما از کاتالوگ محصولات و تیراژ سفارش شما دارد .

شخصی سازی سررسید و دفتر یادداشت

امکان انتخاب پلاک روی جلد از میان چندین مدل پلاک

لیزر روی پلاک جلد پلاک هایی که روی جلد سررسیدها قرار دارند این امکان را به شما می دهند تا لوگوی شرکت خود را بر روی آنها لیزر کنید این کار مقرون به صرفه ترین روش شخصی سازی محصول هست .

حک و برش روی آستر بدرقه (طبق فرهنگنامه ی معین : در صحافیِ کتاب ها و سررسید هایی که جلد سخت دارند ، به ورق کاغذی که نیمی از آن به سطح داخلی مقوای جلد چسبیده و نیم دیگر آن نخستین یا آخرین ورق کتاب است ، آستر بدرقه گویند . آستر بدرقه در هر دو طرف کتاب و سررسید به یک صورت است. عموماً کاغذ آستر بدرقه ضخیم تر از کاغذ کتاب و سررسید است و رنگی انتخاب می گردد.)اضافه کردن برگه های لت (به تصاویر تبلیغاتی و بخش‌های رنگی که روی کاغذ گلاسه چاپ می شوند و در ابتدا،میان و یا انتهای سررسید قرار داده می‌شوند لت می‌گویند.

(لت توضیح مختصری از برند شما را به مخاطب می دهد.)ترام داخلی صفحات به درج لوگو و اطلاعات برند شرکت در تمام صفحات سررسید ترام می گویند . به این ترتیب توجه مخاطب به لوگو جلب خواهد شد. چاپ ترام می تواند 4 رنگ باشد اما به علت بالا رفتن هزینه چاپ عمدتا تک رنگ و یا دو رنگ انجام می شود .
لیزر روی پلاک روبان سررسید در سررسیدهایی که روبان جداکننده صفحات را دارند ، امکان لیزر روی پلاک روبان وجود دارد . انتهای روبان پلاکی قرار دارد که می توانید علاوه بر لیزر روی پلاک جلد سررسید روی آن قسمت نیز تبلیغات برند خود را داشته باشید . لیزر روی این پلاک می تواند 1 طرفه و یا 2 طرفه باشد .کاغذ سفید و کاغذ کرم اگر تیراژ سفارش شما از عدد مشخصی بالاتر باشد این امکان وجود دارد که بتوانید رنگ کاغذ دلخواه خود را انتخاب کنید . شما می توانید با پرداخت هزینه اضافه جزئی از کاغذ کرم به جای کاغذ سفید استفاده کنید .

دور طلا و دور نقره انتخاب بعضی از سررسید ها این امکان را به شما میدهد که سررسید های خود را دور طلا و یا دور نقره انتخاب کنید . در این حالت لبه های بیرونی کاغذ سررسید شما طلایی و یا نقره ای رنگ است که جلوه ی خاصی به زیبایی محصول شما می بخشد .

امکان افزودن پاکت به انتهای جلد(جهت نگهداری اسناد و مدارک شما)امکان افزودن جای خودکار و کش به جلد 

شخصی سازی تقویم رومیزی یکی از پرکاربردترین انواع تقویم ها،تقویم رومیزی میباشد.تقویم رومیزی این امکان را به مخاطب می دهد تا علاوه بر اینکه از تاریخ ها و مناسبت ها اطلاع یابد، بتواند مناسبت های مهم و یا قرار های مهم خود را در آن یادداشت کند.به همین جهت این نوع تقویم در ادارات بسیار پر کاربرد می باشد.درج مشخصات برند شما روی تقویم رومیزی باعث این می شود که لوگو برند شما همواره در معرض دید مشتریانتان باشد.اختصاصی سازی تقویم رومیزی در تیراژ (حداقل 500 عدد) امکان پذیر می باشد که باتوجه به تعداد تقویم درخواستی موارد آن قابل تغییر است. 

چاپ و یا لیزر اختصاصی بر روی پایه(بدنه) تقویم رومیزی بر روی پایه تقویم رومیزی های سلفونی می توان به صورت اختصاصی طرح مورد نظر را چاپ کرد و یا خدمات اضافی مثل:یووی موضعی و ... نیز جهت خاص تر شدن محصول اضافه کرد. 

طلاکوبی و یا نقره کوبی می توان پایه تقویم رومیزی سلفونی را به صورت تک رنگ چاپ کرد و خدماتی نظیر طلاکوبی و یا نقره کوبی انجام داد.برای کاهش هزینه هت در تیراژ کمتر برای تقویم رومیزی می توان فقط خدماتی نظیر طلاکوبی و نقره کوبی و ... برای تبلیغات در نظر گرفت. 

جلد اختصاصی تقویم رومیزی امکان چاپ طرح و یا عکس انتخابی شما برای جلد تقویم رومیزی که معمولا شامل لوگوی شرکت، لحظه تحویل سال و ... است. 

امکان تغییر تصاویر داخل تقویم رومیزی داخل تمامی تقویم های رومیزی آزاده عکس هایی با موضوعات متنوع قرار داده شده است که شما می توانید بر اساس سلیقه ی خود این عکس ها را تغییر دهید و تصاویر مورد دلخواه خود را جایگزین کنید.

سفارش من چه زمانی آماده میشود؟

مدت زمان آماده سازی سفارش شما بستگی به تعداد سفارش ، زمان ثبت سفارش و موارد درخواستی شما دارد . بدیهی است هر میزان به انتهای سال نزدیک تر شویم با توجه به شلوغی و حجم بالای سفارشات احتمال طولانی تر شدن فرآیند آماده سازی وجود دارد . از این جهت آزاده به دوستان خود پیشنهاد میکند در صورت تمایل به خرید هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنند تا در زمان مناسب محصولات خود را دریافت کنند .