معرفی دپارتمان‌های آزاده

دپارتمان فروش

اولین قسمتی که مشتریان آزاده به آن ورود می کنند ، دپارتمان فروش است . در این قسمت همکاران ما ابتدا به مشتریان مشاوره می دهند و از آنان می خواهند تا پس از بررسی کاتالوگ ، سررسید و یا تقویم هایی که مورد پسندشان هست را از نزدیک ببینند تا از کیفیت و طراحی آنها اطمینان حاصل کنند . سپس مشتریان نتیجه گیری نهایی خود را به آنان اعلام می کنند و همکاران ما پیش فاکتور را آماده می کنند . سفارش مشتریان با پرداخت پیش فاکتور ثبت و نهایی می شود و در این مرحله فرآیند طراحی و تولید آغاز می گردد.

دپارتمان طراحی

آزاده در تمام 35 سال فعالیت خود همواره از تخصص و تجارب ارزشمند طراحان برتر بهره گرفته است و همین امر موجب نوآوری و خلق ایده های جدید بوده است . این بخش در امور انتخاب جلد - طراحی صفحات داخلی سررسید ها و تقویم ها و هم چنین طراحی و اجرای نقوش دفاتر مشغول است . هم چنین کلیه ی ایده پردازی و نو آوری هایی که در همه ی بخش های آزاده انجام می پذیرد توسط اتاق فکر طراحان این بخش انجام شده است.

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

همکاران ما در این بخش به انجام کلیه امور مربوط به دیجیتال مارکتینگ اعم از فعالیت در سوشال مدیا، شرکت در کمپین‌های تبلیغاتی، پشتیبانی وبسایت و ... مشغول هستند.

دپارتمان تولید

صحافی: یکی از اصلی ترین بخش های تولید کننده محصولات سالنامه آزاده،صحافی مجموعه است. این قسمت مجهز به جدبدترین دستگاه ها بوده و با بکارگیری به روزترین متدها تولید سررسید و دفاتر تحصیلی انجام می شود. این مجموعه مجهز به لاین تمام اتوماتیک چسب گرم،دستگاه جلد سازی،هارد کاور پانچ،سیمی کن و دستگاه دور طلای تمام اتوماتیک می باشد.

کنترل کیفیت: کلیه ی محصولاتی که تولید می شوند،پس از بررسی توسط مسئولین کنترل کیفیت و کسب اطمینان از کیفیت محصول به بخش بعدی انتقال داده می شوند.

بسته بندی و ارسال: در این بخش کلیه ی سفارشات بسته بندی می شوند و در صورتی که مشتریان محترم مایل به دریافت سفارششان به صورت حضوری نباشند،با هماهنگی قبلی سفارششان ارسال میشود.