درباره آزاده

در جهان کنونی با توجه به  پیشرفت صنایع و جوامع و همچنین گسترش محصولات و تنوع سلیقه مصرف کننده تبلیغات جایگاه خاصی در بین اصناف پیدا کرده است و تبدیل به عنصر شکل دهنده دیدگاه مشتریان نسبت به شرکت های مختلف شده است و در این بین شیوه های تبلیغاتی و بازخوردشان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

شرکت آزاده برنده دو دوره سیمرغ بلورین صنعت چاپ در مدیریت کیفیت چاپ و اولین دارنده گواهینامه بین المللی استاندارد با تجربه ای که از مرز سی سال میگذرد، با بهره گیری از فناوری های نوین دنیا با توجه و تمرکز بر جدیدترین استاندارهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ و سلیقه ایرانی و همچنین همکاری با جمعی از متخصین در زمینه های چاپ و طراحی و اجرای کاتالوگ (انواع کارهای چاپی) سررسید، تقویم، ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی قادر گردیده است کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته و خدمات خود را ازرقبای صنف مربوطه متمایز نماید.

خدمات طراحی، چاپ و صحافی

مجموعه آزاده به عنوان یک واحد تخصصی در زمینه چاپ با آگاهی از نیاز روز جامعه حضور مهمترین هدفش را رضایت مشتریان عزیز در زمینه ارائه کلیه خدمات طراحی تا چاپ قرار داده است.

از این رو شرکت آزاده سعی دارد تا خلق محصولات و خدماتش با طراحی  خاص و محتوایی ویژه، زندگی فاخری را برای مصرف کنندگانش به ارمغان آورد و با بهترین کیفیت انتخابی در بین رقبا در خدمت شما عزیزان برای تبلیغات برندتان باشد.