درباره آزاده…

در جهان کنونی ، با توجه به پیشرفت صنایع و جوامع و همچنین گسترش محصولات و تنوع سلیقه مصرف کننده، تبلیغات جایگاه خاصی در بین اصناف پیدا کرده است و تبدیل به عنصر شکل دهنده دیدگاه مشتریان نسبت به شرکت‌های مختلف شده است و در این بین شیوه‌های تبلیغاتی و بازخوردشان از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

شرکت آزاده، برنده چندین دوره سیمرغ بلورین صنعت چاپ در مدیریت کیفیت چاپ و اولین دارنده گواهینامه بین المللی استاندارد، با تجربه ای که از مرز سی سال میگذرد تا امروز با بهره گیری از فناوری های نوین دنیا، با توجه و تمرکز بر جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ و سلیقه ایرانی و همچنین همکاری با جمعی از متخصصین در زمینه های چاپ و طراحی و اجرای کاتالوگ (انواع کارهای چاپی) سررسید، تقویم رومیزی، ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی قادر گردیده است تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذاشته و خدمات خود را از رقبای صنف مربوطه متمایز نماید.

خدمات سررسید

سررسید آزاده با بیش از 30سال تجربه تولید کننده و ارائه دهنده انواع سررسید و سالنامه و ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی و تقویم رومیزی با بیش از 70 مدل مفتخر است که اعلام نماید برای سی و دومین سال همراهی با شما عزیزان محصولات خود را به بالاترین کیفیت، بهترین چاپ و جذاب ترین طراحی ها را ارائه می نماید.

خدمات طراحی ، چاپ

مجموعه آزاده یه عنوان یک واحد تخصصی درزمینه چاپ ،با دارا بودن دستگاههای چاپ افست و همچنین با حضور متخصصین مجرب در زمینه طراحی و آگاه به نیاز روز جامعه ، مهمترین هدفش را رضایت مشتریان عزیز در زمینه ارائه کلیه خدمات طراحی تا چاپ قرارداده است .

خدمات صحافی

همچنین این مجموعه در زمینه صحافی مجهز به لاین تمام اتوماتیک چسب گرم دستگاه جلد سازی ،هارد کاور پانچ ،سیمی کن و دستگاه دور طلای تمام اتوماتیک می باشد.

ازین روی شرکت آزاده سعی دارد تا خلق محصولات  و خدماتش با دیزاینی خاص و محتوایی ویژه زندگی فاخری را برای مصرف کنندگانش به ارمغان بیاورد و با بهترین کیفیت انتخابی، درخدمت شما عزیزان برای تبلیغات برند‌تان باشد.