Calendar

سررسید

Gift Set

ست هدیه

Desk Calendar

تقویم رومیزی

Pen

خودکار و روان نویس

Notebook

دفتر یادداشت

Calendar

سررسید

Gift Set

ست هدیه

Desk Calendar

تقویم رومیزی

Pen

خودکار و روان نویس

Notebook

دفتر یادداشت

Graphic site

سایت طراحی

Photography Site

سایت عکاسی

Printing & Binding

چاپ و صحافی

کیفیت

یک واحد تخصصی در زمینه چاپ و صحافی مکانیزه همراه با دانش روز دنیا و همچنین استفاده از کاغذ و متریال مصرفی با بالاترین کیفیت می‌باشد. و این مجموعه در زمینه صحافی که اهمیت بسزایی در کیفیت تولید محصول نهایی و ماندگاری آن ایفا می کند مجهز به لاین تمام اتوماتیک چسب گرم، دستگاه جلد سازی، هارد کاور پانچ، سیمی کن و دستگاه دور طلای تمام اتوماتیک می باشد.

تجربه موفق

سررسید آزاده با بیش از 30 سال تجربه موفق و موثر و حضور مستمر در صنعت چاپ و تولید کننده انواع سررسید و دفاتر تحصیلی می‌باشد. یک واحد تخصصی در زمینه چاپ و صحافی برنده چندین دوره سیمرغ بلورین صنعت چاپ در مدیریت کیفیت و اولین دارنده گواهینامه بین‌المللی استاندارد می باشد. که در طی این سالها توانسته به بیشترین سطح از رضایت مشتریان دست یابد.

مشتریان معتبر

شرکت آزاده افتخار همکاری با برندهای بسیار مشهور و معتبری در زمینه های مختلف کاری از جمله بیش از صد شرکت تولیدی و بازرگانی را دارا می‌باشد. این مجموعه همیشه در تلاش بوده تا با ارائه بهترین کیفیت از لحاظ طراحی، چاپ و صحافی و مناسب ترین قیمت، مشتریان ثابتی در زمینه سفارش سررسید و تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی و چاپ و بسته بندی در خدمت مشتریان محترم می‌باشد.

تنوع محصولات

با بیش از 30 سال تجربه تولید کننده و ارائه دهنده انواع سررسید، سالنامه، تقویم رومیزی، هدایای تبلیغاتی و ست های مدیریتی، دفاتر تحصیلی، انواع یادداشت با بیش از 70 مدل متنوع مفتخر است اعلام نماید که برای سی و دومین سال همراهی با شما عزیزان محصولات خود را به بالاترین کیفیت بهترین چاپ و جذاب ترین طراحی‌ها با همکاری جمعی از متخصصین ارائه می‌نماید.

دانلود کاتالوگ
محصولات
تقویم رومیزی
توجه به کیفیت ، یک انتخاب نیست ضرورت است

آنچه که در طول این سال ها محصولات آزاده را از دیگر تولیدات متمایز نموده است کنترل و تضمین کیفیت توجه و تمرکز ما بر تولید محصولاتی بی نقص از لحاظ طراحی ، چاپ و صحافی می باشد، موسسه آزاده تا به امروز با بهره گیری ازفناوری های نوین دنیا و همچنین توجه و تـمرکز به جدیدترین استانـدارهای جهانی و همکاری با جمعی از متخصصیــن اقدام به تولید محصولات خود نموده است . تمامی متریال به کار برده شده در محصولات از مرغوب ترین اجناس می باشد و تمامی محصولات با نظارت بر هر بخش از فرآیند تولید و گرفتن بازخورد و پیشنهادات مشتریان و تجزیه و تحلیل و بررسی آنها تولید شده است.

فهرست